De grote vraag is natuurlijk ….wat gaan we veilen?
De mooiste, leukste, grappigste items uit de collectie:
Retro American diner set 2 rood/wit skai banken+tafel • staande klok M.J. Verbrugge Amsterdam • originele apothekers potten met glazen stop • klarinet V.Kohlert Sons Kraslice Bb • diverse UGG® boots m35/36/37/40,5 • Converse shoes m37 • charmant houten beeld golfer (h 95cm) • knuffelschaap (55x40x27cm) • chafing dish Sunnex • bugel C.Mahillon • Henny Dean design karaf • verzilverde petit fours tang •  schilderijen • boodschappen trolley • Lorus dames horloge • Wedgwood kersthanger ijsbeer • kannetje Goedewaagen Gouda ±1930 • theepot+houder Nicolas Nicolau & Bent Valk design • barbecue set 3-delig • rok kostuum compleet mt 50R Gents • golftas trolley met clubs • Chinese scroll met panda voorstelling • abstract schilderij cocos vezel Benjamin Long+lijst 95×65 cm • vergulde houten schilderij lijst 65×80 cm • wandzeephouder il bagno Alessi • vaas met dop Delft Polychroom Holland • koksmuts dolce Italia • 2 cilinder vazen Delfts blauw • designers library fotoboek Emi Wada • classic borduurpakket Pako J.F. Millet Angelus 30×40 cm • classic borduurpakket Pako Fragonard 30×40 cm • Inventum waterkoker 1,7 ltr.